ESENTEPE KOLEJI / Kurumsal / Eğitim Felsefemiz

EĞİTİM FELSEFEMİZ

      Kitlesel başarıyı hedefleyen kolejimiz; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.


      2000 yılından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren kolejimiz, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.


      Kolejimizde her öğrencinin farklı birey olduğu gerçeğini benimsenerek tüm öğrencileri farklı bakış açısıyla gözlemlemekteyiz. Hayata yenilikçi, modern bakış açısına sahip bireyler yetiştirir, eğitim alanında sınır tanımayan sınırlı alanlarla kalmayıp her alanı eğitim alanı, her anı eğitim zamanı olarak değerlendiririz. 

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.