ESENTEPE KOLEJI / Sosyal Sorumluluk Projeleri / 2/A Sosyal Sorumluluk Projesi...

Kardeş Okulumuz...

Son veli toplantısında 2A sınıfından Yiğit Gündoğan'ın aynı zamanda öğretmen olan babası Metin bey'in Durcan öğretmenimize ricasını sınıfımızdaki velilerimize duyurduk.
KADINHANI HOCA AHMET YESEVİ İLKOKULU'nda ihtiyaç sahibi öğrenciler bulunduğu için, 2A Sınıfı Durcan öğretmenleriyle bu okulu kardeş okul olarak belirlediler. Bu okula (yeni ya da kullanılmış) kırtasiye, oyuncak, kitap, vs. yardımında bulunmak isteyen velilerimizden, bu yardımlarını okulumuza göndermelerini rica ettik. Yapılan bu yardımlar daha sonra Metin bey tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere  verildi.

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.