ESENTEPE KOLEJI / Anadolu Lisesi / SORU ÇÖZÜM SAATLERİ

AKŞAM ETÜTLERİ

Özel Konya Esentepe Anadolu - Fen Lisesi öğrencileri Salı, Perşembe ve Cuma günleri, 16.30 ile 18.30 arasında planlanan etüt programına katılım sağlamaktadırlar. Bu programda branş derslerinden randevu alan öğrenciler öğretmenlerine sorularını sormakta, soruları olmayan öğrenciler günlük çalışmalarını etüt bölgelerinde gerçekleştirmektedirler.

Salı, Perşembe ve Cuma günleri her branştan en az bir öğretmenle öğrencilerin soruları 20 ‘şer dakikalık etütlerde cevaplanmaktadır. Dileyen öğrenci istediği branş öğretmeninden Rehberlik servisine başvurarak etüt alabilmektedir.

 

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.