ESENTEPE KOLEJI / Haberler / SONDER Okul Dergimiz...

SONDER Okul Dergimiz...

SONDER

İlk elden yapın, üstünlük kazanın. Bir çekirdek, kendisinden ortaya çıkacak unsurlarıyla tüm ağacı içinde barındırır.
İbrahim Şinasi’de Ufuk Taş kadar heyecan duydu mu ilk özel gazeteyi çıkarırken, bilemem. Bildiğim, öğrencilerimizin Esentepe Anadolu ve Fen Lisesi’nin ilk dergisini çıkarırken duydukları mutluluk, gurur ve heyecanın tarifsiz olduğudur.

30 Ekim 2019’da 1. sayımızı, 1 Ocak 2020’de 2. sayımızı çıkardık. Sanat içerikli dergimiz, Ömer Ufuk TAŞ’ın editörlüğünde; Elif BOZABALI, Naz ÇETİNKAYA, Bahar ÇAKIR, Pelin KOÇ, Emre BAŞIBEK ve Merve KOÇYİĞİT’in çalışmalarının ürünüdür.

Bu süreçte destekleri için okul müdürümüz Mehmet ERDEM’e, kulüp danışman öğretmen arkadaşlarımız İbrahim Şeref KAYA’ya, Tuna Kadir ERCOŞGUN’a; çalışmalarıyla göz dolduran sevgili editörümüze ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

 

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.