ESENTEPE KOLEJI / Haberler / Öğrencilerimizi sevgiyle büyütüyoruz...

Öğrencilerimizi sevgiyle büyütüyoruz...

Öğrencilerimizi sevgiyle büyütüyoruz.
Okulöncesi dönemde çocuklarımız için ön koşul,sevgi ve içtenliktir.Öğrencilerimizinfen,doğa,kavram,anadili okuma yazmaya hazırlık gibi çalışmalarla bilişsel yönlerini;oyuncak,kitap,gezi,tiyatro,sinema,sanat etkinlikleri gibi uygulamalarla dasanatsal yönlerini geliştirmeye çalışıyoruz.Çağı yakalayan öğrenciler yetiştirirken,anadil için gerekli olan temelleri atıp,yabancı dilin şart olduğu günümüzde,öğrencilerimizi ingilizce ile tanıştırdık.
Şarkı,oyun,eğitici ve öğretici eğitim ortamları yaratarak öğrenme isteklerini artırıcı,anlama ve konuşma becerilerini geliştiren ortamlar hazırladık.Okulöncesi sürecince başarılarıyla ve gelişimleriyle gurur duyduğumuz öğrencilerimizi ilkokul,ortaokulve lisemizde de devam edecek başarılarla taçlandırmak ve gelecekteöğrencilerimizi bir ışık olarak görmek isteriz.
Yaşamın büyüsü,umuttur.Umutlarımızın hiç bitmemesi,kalbimizden sevgi,yüzümüzden tebessümün eksik olmadığı güzellikler bizimle olsun.
“Hayatta en büyük mucize,küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır”diyoruz ve sevgili öğrencilerimizi,çok değerli öğretmenlerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz…

 

 

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.