ESENTEPE KOLEJI / Haberler / FEN BİLİMLERİ LGS ÇALIŞMA KİTAPÇIĞIMIZ ÇIKTI...

8. Sınıf öğrencilerimizin merakla beklediği LGS Fen Bilimleri çalışma kitapçığımız çıktı.

          Okulumuz Fen Bilgisi Öğretmenleri Uğur BAĞCI, Serdar GÖZÜM ve Bilgisayar Öğretmeni Abdullah GÜL ile birlikte geçen sene çıkarılmış olan teog çalışma kitapçığı bu yılda Fen Bilgisi zümre öğretmenleri olan Bülent YILMAZ, Betül ÇETİNKAYA ve Hakan İNCE öğretmenlerimizinde katkılarıyla içeriği güncellenmiş, eksik konuları tamamlanarak "8. Sınıf Fen Bilimleri Çalışma Kitapçığı" olarak çalışmaları tamamlanıp 8. sınıf öğrencilerimize dağıtılmıştır. Bu çalışmamızla daha önce olduğu gibi öğrencilerimizin konuları daha kolay kavrayıp, daha başarılı olacaklarına hiç şüphemiz yoktur. Emeği geçen öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür eder, tüm öğrencilerimize lgs sınavı çalışmalarında ve sonucunda başarılar dileriz.

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.