ESENTEPE KOLEJI / Haberler / Esentepe Koleji Doğan CÜCELOĞLU'nu Konyalılarla buluşturdu...

Esentepe Koleji Doğan CÜCELOĞLU'nu Konyalılarla buluşturdu...

           Mevlana Hoşgörü Barış Kültür ve Sanat Derneği tarafından üç yıldır “Yılın Özel Okulu” ödülüne layık görülen okulumuz, bu yılda Anadolu Kalite Zirvesinde “Üstün Kalite Ödülü” alarak başarısını taçlandırmıştır. Okulumuz bu başarılar ile adından söz ettirirken yine anlamlı ve büyük bir organizasyonla Prof Dr. Doğan CÜCELOĞLU’nu Konya halkıyla buluşturmuştur.

           Esentepe Koleji’nin düzenlediği Psikolog ve Eğitim Uzmanı Prof. Dr. Doğan CÜCELOĞLU ve Sosyolog Polat DOĞRU’nun katıldığı “Aile Üstüne Bir Sohbet” konulu konferans, 02 Mayıs 2018 tarihinde Selçuklu Kongre Merkezi - Anadolu Oditoryum Salonunda gerçekleşti. 

           Akademik çalışmaları, kitapları ve televizyon programlarıyla geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çeken Doğan CÜCELOĞLU, Selçuklu Kongre Merkezi - Anadolu Oditoryum salonunda velilerimizin ile öğrencilerimizin yanı sıra okulumuz dışından katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği programın açılışını yaptı. Konuşmasına burada bizim buluşmamıza vesile olan ve davet eden herkese teşekkür ederek başlayan Cüceloğlu, ailelere güncel hayatta karşılaştıkları meselelerin çözümüyle ilgili önemli ipuçları verdi. 

           Okulumuz adına Doğan CÜCELOĞLU ve Polat Doğru’ya  çiçek ve armağan takdim edilerek program sona erdi. Etkinlik sonunda Cüceloğlu ve Doğru kitaplarını imzalayarak, katılımcılarla sohbet etti.

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.