ESENTEPE KOLEJI / Haberler / Anasınıfı Bölümümüzden Türk Günü Kermesimiz...

Anasınıfı Bölümümüzden Türk Günü Kermesimiz...

        18 Aralık 2017 Pazartesi günü okul öncesi bölümümüzün planladığı “TÜRK GÜNÜ KERMESİMİZİ” velilerimizin desteğiyle gerçekleştirdik. Bu kermese amacımız Türk kültürünü her anlamda tanıtmak ( yiyecek giyecek içecek kullanılan eşyalar vb.) Türk milleti olarak yardımlaşma birlik beraberlik ruhumuzu bu yaşta çocuklarımıza yaşayarak hissettirerek aktarmaya çalışmaktır. Bu birlik ruhuyla engelli kardeşlerimize yanlarında olduğunuzu hissettirmeye çalışacağız. Bu konuda yapmış olduğumuz katılım ve desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. 

        UNUTMAYALIM Her sağlıklı birey bir engelli adayıdır. 18 Aralıktan hiç Aralık kalmayıncaya kadar beraberiz. Biz birlikte kocaman ve güçlü bir aileyiz.

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.