ESENTEPE KOLEJI / Haberler / "23 Nisan da babam yanımda göklerde yükselsin ucurtmam"

"23 Nisan da babam yanımda göklerde yükselsin ucurtmam"

E twinning projesi olarak "23 Nisan da babam yanımda göklerde yükselsin ucurtmam" adlı proje kapsamında düzenlediğimiz uçurtma senligimizi 29 Nisan Pazar günü düzenledik. Aile çocuğunu destekler, sever, değerlerini  öğretirse çocuk elindeki uçurtma gibi özgürce uçar. Kökleri kuvvetli olur, değerleri için elinden geleni yapar, değerlerini yükseltmek için varlığını kullanır, ailesinden güç alır.

Projeye hazırlanırken her çocuk babası ile birlikte bir kumbara yaptı. Böylece üretkenlik hedeflendi. Yapılan kumbaralarda para birikimi yapıldı. Biriken paralar ile uçurtma için gerekli alışveriş yapıldı. Bu sayede tutumluluk değeri üzerinde duruldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bir bayram havasında babalar ile birlikte kaliteli zaman geçirme amacıyla etkinlik gerceklestirildi

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.