ESENTEPE KOLEJI / Haberler / 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılına Heyecanla Başladık…

2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılına Heyecanla Başladık…

2018 – 2019 eğitim öğretim yılı okulumuzda düzenlenen açılış töreni ile heyecanla başladı.

Anaokulumuz, ilkokulumuz, ortaokulumuz, Anadolu ve Fen lisemizin katıldığı açılış törenimiz; saygı duruşu ve istiklal marşımız ile başlayıp, okul müdürümüz Mualla ÇAĞIR’ın okul öğrencilerimize ve velilerimize hoş geldiniz mesajını ilettiler.  Okulumuzdan mezun olan ve meslek sahibi olmuş öğrencilerimizin konuşmaları ile devam eden törenimiz tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin beraber söylediği marşlar ile devam etti. 

Tören sonunda öğrencilerimizin barış, mutluluk, huzur, başarı ve güveni temsilen balonları gökyüzüne bırakmaları ile törenimiz son buldu.

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.